Skip to content

 

MY UMUNNA FORUM

MYUMUNNA.com is about You and your Umunna (Your Igbo community in the Igbo homeland, Ala-IGBO and in the diaspora). It is about You and your Umunna’s struggle to get meaning and value out of life as Igbo as you live according to CHI UKWU’s template, Omenala to get the most out of your life as Igbo.

Как Добиться Повыше...
 
Notifications
Clear all
Как Добиться Повышения Зарплаты
Как Добиться Повышения Зарплаты
Group: Registered
Joined: 2023-01-22
New Member

About Me

«Тихий страйк» поліцейських триває з 20 грудня 2021 року, проте після звістки про підвищення зарплати на 10% вони його вирішили не припиняти. До складу сучасних збройних сил США входять 6 самостійних видів - армія (сухопутні війська), військово-повітряні сили, військово-морські сили, корпус морської піхоти, берегова охорона, космічні сили (новий вид, заснований 20 грудня 2019 року), а також частини і з’єднання резерву і національної гвардії. Резервний компонент містить резерви всіх шести видів і національної гвардії. Але хочу сказати, оскільки ми зараз отримуємо велику кількість дзвінків на гарячу лінію і велику кількість заяв вже подано, ми, можливо, формуватимемо резерви для тих, хто зараз не встигне пройти та вступити до нинішніх бригад. Звісно, побоююся. Але я вже працюю в поліції сім років, із 2015-го. Постійно обіцяють, що щось зміниться - і нічого насправді не змінюється. Голова Національної поліції Ігор Клименко пообіцяв, що підрозділам кримінальної поліції, слідчим комітетам та відділенням дізнання вже підвищать додатково заробіток на 5% у лютому.

 

 

За словами Клименка, першочергово зарплати підвищать патрульним, спецпризначенцям та поліціянтам, які несуть службу в зоні ООС. Передусім зарплати підвищать патрульним, спецназівцям і поліцейським у зоні ООС. Першочергово зарплати зростуть в патрульних, спецпризначенців та поліцейських, які несуть службу в зоні ООС. У січні за ці гроші зростання зарплат на 10% обіцяють для патрульних, поліції особливого призначення, дільничних, підрозділів, які відповідають за взаємодію з громадами та протидіють домашньому насильству, ювенальній превенції, поліції діалогу, а також конвойній, вибухотехнічній, кінологічній службі та співробітникам ІТТ. Також у YouTube було опубліковано відео, на якому чоловік, який представилася старшим лейтенантом поліції Дмитром Ринковим, стверджує, що грошей, які отримують правоохоронці, вистачає лише на їжу й оренду квартири. Також він зазначив, website що розуміє невдоволення поліцейських, адже зарплата повинна бути співмірною ризикам. Також бійці спецпідрозділу «Беркут» завдали побоїв народним депутатам: Олені Кондратюк, Андрію Іванчуку, Віталію Яремі, Роману Чернезі. Однозначно зарплата має бути співмірною ризикам. Яка зараз зарплата в патрульного поліцейського середня? І тоді нам платили зарплату 8100 гривень - це в 2015 році, якщо середня заробітна плата на той момент була по Україні порядку 5000 гривень. Серйозної пожежі вдалося уникнути через те, що в момент прильоту ємності з паливом були порожні, стверджується у повідомленні.

 

 

Підвищення окладів поліції в Україні на 2023 рік поки що не плануються, але зарплати зазнали незначних змін минулого року. Про це заявив голова Національної поліції України Ігор Клименко на своїй сторінці в Facebook. Про це голова Національної поліції України Ігор Клименко повідомив на своїй сторінці у соцмережі Facebook. Усі складові заробітку кожного співробітника поліції будуть колишніми, якщо в державі не ухвалять коригувальних правил нарахування окладів згідно із законом. «Кабінет Міністрів України виділив поліції гроші для поетапного підвищення грошового забезпечення поліцейським із цього місяця. Основою для грошового забезпечення поліцейських є посадові оклади. На цьому графіку показано рівень грошового забезпечення. Постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 року № 988 «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції» установлено, що грошове забезпечення поліцейських складається з посадового окладу, окладу за спеціальним званням, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, які мають постійний характер), премії та одноразових додаткових видів грошового забезпечення. Уряд України надав кошти на підвищення заробітних плат співробітників Національної поліції, покращення грошового забезпечення правоохоронців розпочнеться вже до кінця місяця.

 

 

У вересні 2021-го Денис Монастирський вимагав у держбюджеті підвищення зарплати поліцейським. 2021-го - 13 321. Трохи у нас пригальмувалося у "ковідному" році. За словами Монастирського, у держбюджеті на 2022 рік на це передбачено додаткові 2,8 млрд грн - лише на зарплати Нацполіції виділили 1 млрд грн. Тобто заберете частину з виділеного на поточний рік фінансування на підвищення, а восени з'ясовуватимете з Кабміном стосунки, щоб знайти гроші в принципі на виплату зарплат? Зауважу, керівники Нацполіції, структурних та територіальних підрозділів підвищення зарплат не отримають», - сказав він. Тим часом керівники Нацполіції, структурних та територіальних підрозділів підвищення зарплат не отримають. Тим більше в Україні, де таке трапилося вперше. Тим більше, зменшення зарплат військовим деяких категорій на фоні збільшення виплат депутатам аж удвічі - це абсурдно. Наступне підвищення зарплат голова Нацполіції анонсував у квітні. Раніше голова Нацполіції Ігор Клименко заявив, що наприкінці січня українські поліцейські отримають перше підвищення зарплати, наступне очікується у квітні. Ігор Клименко наголосив, що питання підвищення зарплат співробітникам Нацполу - надскладне питання. І цю практику ми будемо продовжувати», - підсумував Ігор Клименко. Це стосується поліцейських, рятувальників, прикордонників, співробітників Нацгвардії та міграційної служби. Не лише поліцейських, а й рятувальників, прикордонників, нацгвардійців, працівників міграційної служби. Нагадаємо, в Telegram-каналі "Спілка працівників Національної поліції" нещодавно були опубліковані повідомлення поліцейських зі скаргами на низькі зарплати та важкі умови праці.

Location

Occupation

website
Social Networks
Member Activity
0
Forum Posts
0
Topics
0
Questions
0
Answers
0
Question Comments
0
Liked
0
Received Likes
0/10
Rating
0
Blog Posts
0
Blog Comments
Share: