Skip to content

 

MY UMUNNA FORUM

MYUMUNNA.com is about You and your Umunna (Your Igbo community in the Igbo homeland, Ala-IGBO and in the diaspora). It is about You and your Umunna’s struggle to get meaning and value out of life as Igbo as you live according to CHI UKWU’s template, Omenala to get the most out of your life as Igbo.

Код Товару За УКТ З...
 
Notifications
Clear all
Код Товару За УКТ ЗЕД і Код Послуги За ДКПП - Обов’язковий Реквізит Податкової Накладної
Код Товару За УКТ ЗЕД і Код Послуги За ДКПП - Обов’язковий Реквізит Податкової Накладної
Group: Registered
Joined: 2023-01-22
New Member

About Me

Річні ліміти для ФОПів, що є платниками єдиного податку, змінюються з 1 січня разом зі зростанням мінімальної зарплатні, яка станом на початок року дорівнюватиме 6500 грн. Аби порахувати скільки ЄСВ має заплатити ФОП потрібно дізнатися актуальний розмір показника мінімальної заробітної плати. Розмір таких внесків для ФОП визначає податкова. Юридична особа чи фізична особа - підприємець (далі - ФОП) може самостійно обрати спрощену систему оподаткування, якщо така особа відповідає вимогам, встановленим главою I Розділу XIV ПКУ (пункт 291.3 статті 291), та реєструється платником єдиного податку у визначеному порядку. У разі, коли ФОП перевищує законодавчо встановлений розмір доходу, то у наступному кварталі він переходить до іншої групи єдиного податку або на загальну систему оподаткування. Це все серйозні порушення, якщо їх допустили, доведеться добровільно відмовитися від спрощеної системи й подати в податкову заяву про перехід на загальну систему не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку нового кварталу, що йде за тим, у якому допущено порушення (пп. Форма № Д5 - річна звітність з ЄСВ, яку 1 група ФОП повинна подати до податкової протягом 40 днів після Нового року за попередній рік. Бухгалтерські послуги ціна для ФОП формується на підставі кількості операцій, співробітників у штаті та виду діяльності. Тому в цій статті ми розглянемо особливості складання саме квартального звіту для ФОП 3-ї групи.

 

 

Отже, й єдиноподатники 2 групи. Отже, якщо з вищенаведених причин ПН все ж була призупинена у реєстрації, то ситуацію можна виправити шляхом подачі Таблиці даних платника податку з указанням кодів по придбаним і проданим товарам. 3.1 ПН. А якщо поставляється програмна продукція, яка раніше ввозилася на митну територію України (очевидно, на матеріальних носіях), то в гр. Відповідно до п. 201.1 ПКУ ПН складається на дату виникнення ПЗ. За січень - березень ПКУ не звільняє єдинників від сплати зобов'язань. За борги зі сплати податку також передбачено покарання у вигляді позбавлення права на ЄП та переходу на ЗС. Податкова відпустка. Якщо немає працівників, можете отримати звільнення від сплати єдиного податку на один календарний місяць на рік. Лікарняний. Хворієте місяць і довше - можете отримати звільнення від сплати єдиного податку. Після заповнення таблиці автоматично сформуються поля «Сума нарахованого єдиного внеску» за кожен місяць. Давайте в таблиці розглянемо такі запитання і знайдемо оптимальне рішення в кожній конкретній ситуації.

 

 

Експерти радять зважати на вже успішні рішення на ринку або скористатися послугами франчайзингу. Платити ЄП слід щомісяця, останній день сплати - 20-е число поточного місяця, тобто за січень маєте сплатити податок до 20 січня включно. Тож виходить, що всі ФОПи повинні сплатити ЄСВ за себе тільки за два місяці І кварталу - січень-лютий у сумі 2860 грн. Наприклад, Ви перевищили ліміт в 1.32 млн грн у середині квітня 2021 року, а отже, працювати з РРО Ви повинні з 01 червня цього ж року. З 2022 року більшість ФОПів мають застосовувати РРО. Це нова вимога законодавства, впроваджена у 2022 році. Чи потрібно сплачувати єдиний податок під час воєнного стану? Доходу немає - єдиний податок не платите. Який код КВЕД зазначити під час держреєстрації? ВІДПОВІДЬ. На нашу думку, у цій ситуації доцільно зазначити код 68.31 Агентства нерухомості. ВІДПОВІДЬ. Нагадаємо, що згідно зі статтею 1000 ЦКУ повірений завжди діє від імені поручителя. ВІДПОВІДЬ. Проведення майстер-класів з фотографії та організацію відповідної школи можна віднести до коду 85.52 Освіта у сфері культури.

 

 

ЗАПИТАННЯ. До якого виду діяльності віднести грошову оцінку землі? ЗАПИТАННЯ. Підприємець має намір стати приватним ріелтором. ЗАПИТАННЯ. Чоловік за договором доручення передав дружині нерухоме майно (для його надання в оренду). ДБН В.2.6 -165:2011 Конструкції будинків і споруд. ДСТУ Б В.2.6-75:2008 Конструкції будинків і споруд. ДСТУ ГОСТ 5915:2008 Гайки шестигранные класса точности В. ДСТУ ГОСТ 22355:2008 Шайбы класса точности С к высокопрочным болтам. ДСТУ ГОСТ 22354:2008 Гайки высокопрочные класса точности В. ГОСТ 1759.5-87 (ИСО 898-2-80) Гайки. ГОСТ 1759.4-87 (ИСО 898-1-78) Болты, винты и шпильки. ГОСТ 1759.0-87 Болты, винты, https://sylnaukraina.com.ua/prognoz/ekonomichniy-prognoz/kved-2023-v-ukraini-z-rozshyfrovkoiu.html шпильки и гайки. Технические условия (Болти, гвинти, шпильки і гайки. ГОСТ 11371-78 Шайбы. Технические условия (Шайби. ГОСТ 10906-78 Шайбы косые. ГОСТ 6402-70 Шайбы пружинные. ГОСТ 27772-88 Прокат для строительных стальных конструкций. Общие технические условия (Прокат для будівельних сталевих конструкцій. ГОСТ 19281-89 Прокат из стали повышенной прочности. Конструкция и размеры (ГОСТ 22355-77, ЮТ) (Шайби класу точності С до високоміцних болтів. Конструкция и размеры (ГОСТ 7798-70, ЮТ) (Болти з шестигранною головкою класу точності В. Конструкция и размеры (ГОСТ 22354-77, ЮТ) (Гайки високоміцні класу точності В. Конструкция и размеры (ГОСТ 5915-70, IDT) (Гайки шестигранні класу точності В. Болти високоміцні класу точності В. Общие технические условия (Болти і гайки високоміцні і шайби.

Location

Occupation

https://sylnaukraina.com.ua/prognoz/ekonomichniy-prognoz/kved-2023-v-ukraini-z-rozshyfrovkoiu.html
Social Networks
Member Activity
0
Forum Posts
0
Topics
0
Questions
0
Answers
0
Question Comments
0
Liked
0
Received Likes
0/10
Rating
0
Blog Posts
0
Blog Comments
Share: