Skip to content

 

MY UMUNNA FORUM

MYUMUNNA.com is about You and your Umunna (Your Igbo community in the Igbo homeland, Ala-IGBO and in the diaspora). It is about You and your Umunna’s struggle to get meaning and value out of life as Igbo as you live according to CHI UKWU’s template, Omenala to get the most out of your life as Igbo.

lenardstleon453
 
Notifications
Clear all
lenardstleon453
lenardstleon453
Group: Registered
Joined: 2022-12-24
New Member

About Me

І таки варто журналістам вияснити за що її ювінали позбавили батьківських прав? "Петровіч", тут його роботи позбавили не безробітні чи тільки бідні ("бидло" по вашому бютовському), а конкретні керівники медицини, небідні й "висококультурні". Керівництво посилається на те, що згідно з медреформою лікарі повинні вводити всі історії хвороб, усі дослідження, що проводились у лікарні, у програму "Доктор Елікс". Лікарня неодноразово попереджала НСЗУ, владу Києва та МОЗ про те, що є дефіцит платежів - фізично лікарня не може впоратися. Сьогодні таке часто трапляється і чиниться зазвичай максимально бездоганно, бо сьогодні самогубства вже є засобом боротьби за владу чи утримання влади у тих хто будує для людства "щасливе майбутнє", тобто царство антихриста. Сьогодні є вже багато засобів для організації "самогубств" неугодних: психотропні речовини, випроміювачі здатні на відстані вплинути на почуття людини, тощо. Встановлюється відповідно до рішення керівника організації. Хай буде проклятий суддя, котрий постановив рішення по цій справі! Хай тоді гоп-стопом на попутках перебираються протестувати до бацьки у Мінськ. То ви є картавим чи гомосєком? То ви також, зарплата медсестры 2023 Украина як і ця Сара, є членом секти полтініків (пятидесятників) чи її старшим братом во сатані, тобто з "богообраних"?

 

 

То що мати тих дітей померла від старості? Ваша довідка є липовою, найбільші злочинці тих часів дожили до глибокої старості. В этом году вместо праздника в стране траур по Уго Чавесу. Об этом сообщает региональное отделение МВД Украины. При вибухах пристроїв без оболонки мабуть і сьогодні досить важко потім встановити точно тротиловий еквівалент такого пристрою, особливо на відкритих площадках, тому ставлять для протоколу традиційно по можливому максимуму. І того мера селища в Криму вбивав не Бог, а якісь бандити, котрих точно не наймала місцева громада. Розстріл це виконання вироку суду, а те що відбулося в Криму є вбивством. Назва статті є запозиченою з кілерської фені: https://awaazsachki.com/2022/12/%d0%bd%d1%83%d0%b6%d0%b5%d0%bd-%d0%bb%d0%b8-%d0%bf%d1%80%d0%b8%d0%ba%d0%b0%d0%b7-%d0%be%d0%b1-%d1%83%d0%b2%d0%b5%d0%bb%d0%b8%d1%87%d0%b5%d0%bd%d0%b8%d0%b8-%d0%be%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%b4%d0%b0/ розстріл це виконання вироку суду, а те що відбулося в Криму є вбивством. Дуже приємно було прочитати тут що журналісти "КП" цю подію не назвали "Розбомбленням олігарха Рабіновича", як це вони писали стосовно вбитого голови сільради в Криму Кирила Костенко. В Кирилла Костенко стреляли из автомата.

 

 

Простится с расстрелянным Кириллом Костенко на симферопольское кладбище приехало больше тысячи человек. Вони часом не є вашими національними героями? Він часом не в лікарні "помер"? Ви "Люся" часом не з тих борців за справедливість, котрі з числа "богообраних" і котрі українців вповышение зарплаты медикам в 2023 году в Украинеажають за "людиноподібних тварин"? Ви не зауважили як після приєднання Західної України ситуація в СРСР таки якось "остаканилась"? Ви можете також обрати цю МІС або обрати іншу. Вірніше буде сказати що наявність свята 8 березня є свідченням лише могутьнього впливу на життя народів СРСР й Європи, зокрема українців, сатанинського підпілля, діяльність котрого породила чи не весь трагізм останнього століття, а не існування СРСР. Звичайно, вони можливо особисто меча в руки не брали але були першими організаторами геноциду слов’ян в СРСР. У Рабіновича типове семітське лице, можливо з деякими монгольськими впливами, але це не є його провиною. Наявність виразно спрямованого й тендеційного модерування на цій статті, свідчить проти Рабіновича. Може та боляща теща є плодом військових злочинікогда повысят зарплату медикам в Украине в 2023 году нацистів? Може ті чеки спеціально хтось підкинув аби заплутати слідство? Суд(районний) відразу виносить рішення про визначення місця проживання дітей неодмінно при картаво-штундиській половинці подруж’я (неважливо хто це чоловік чи жінка) і робиться усе можливе й неможливе аби православний чи греко-католик не мав жодного впливу на виховання власних дітей і ювінали у цій справі "прям із кожі лєзут вон" так сі стараються, йдуть в усі тяжкіє аби відстояти інтереси кагалу, задіюючи у цій мерзенній справі усю міць і беззаконня своїх песиголовців-одновірців, суди, www.flortransportes.com.br ментярню й інші силові "органи".

 

 

Готові рішення заощадять ваш час, убережуть від помилок у фінзвітності та адмінштрафів. Фото: Евгения ГУСЕВА. Мы давно хотели поговорить с Василием Борисовичем: и о сыне, который сейчас отбывает срок. Иранские активистки обнажились. Фото: Кадр из видео. Американский военный атташе выдворен из страны. Запись станет одним из основных доказательств в деле о педофилии. Це є базовим показником в усіх дослідженнях для аналізу даних. Це один з важливих документів, за яким я особисто працював. Возвращаясь к теме отдельных проблемных вопросов, homepage о которых вы сказали, то их действительно много, и мы по максимуму на них реагируем, хотя проследить за всем и всеми, к сожалению, невозможно. Когда же речь идет о том, что уже сделано, www.scholarsglobe.com это воспринимается так, будто мы себя хвалим. Пишучи: "девушку менты бы не тронули", "наверняка у потерпевшей своеобразная "легенда" по жизни (девушка легкого поведения)", "потерпевшей показалось, что насильники вернулись, чтобы ее убить", "Но ведь не факт"… Дабы научить тебя, что собака заслуживает большего уважения, чем гой». Мабуть біснуваті братки ржавого гавнолєя вже, таким чином (викраденням дітей для ритуальних вбивств), готуються святкувати 8 марта? Коли молодята й усі їх гості готові святкувати весілля з пісними стравами і без алкоголю то можна брати шлюб і у піст.

Location

Occupation

https://awaazsachki.com/2022/12/-----/
Social Networks
Member Activity
0
Forum Posts
0
Topics
0
Questions
0
Answers
0
Question Comments
0
Liked
0
Received Likes
0/10
Rating
0
Blog Posts
0
Blog Comments
Share: