Skip to content

 

MY UMUNNA FORUM

MYUMUNNA.com is about You and your Umunna (Your Igbo community in the Igbo homeland, Ala-IGBO and in the diaspora). It is about You and your Umunna’s struggle to get meaning and value out of life as Igbo as you live according to CHI UKWU’s template, Omenala to get the most out of your life as Igbo.

kattiehauk70224
 
Notifications
Clear all
kattiehauk70224
kattiehauk70224
Group: Registered
Joined: 2023-01-22
New Member

About Me

Окрім цього значно вищими стануть і стипендії: відмінники отримуватимуть по 2,550 гривень. Окрім того, плануємо у півтора рази збільшити стипендії. Також планують збільшити пенсії та різні соцвиплати, які прив'язані до зростання прожиткового мінімуму. У 2022 році в Україні планують підвищити мінімальну заробітну плату. Зарплата вчителя, лікаря та медсестри у 2022 році зазнає змін. Спеціальність лікаря престижна та затребувана, але не варто забувати і про те, що сам престиж визначається окладом спеціаліста та умовами його роботи. Доплату встановив КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ, а не МОЗ, може варто звернутися до КАБІНЕТу МІНІСТРІВ УКРАЇНИ, щоб у постанову внесли і медиків МОН? На підвищення зарплат медиків за два місяці направили понад 2,5 млрд гривень. Як заявив президент України Володимир Зеленський, зарплати лікарів в Україні у 2021 році зростуть до 25 тисяч гривень. Уже зараз велика частина лікарів диспансеру пішла у відпустку за свій рахунок на місяць, а решта працює так: два тижні на роботі, два тижні у відпустці. Наприклад, лікаря-педіатра обрали 630 пацієнтів (70 % пацієнтів від оптимального обсягу практики первинної медичної допомоги), але він працює на 0,5 ставки. Для визначення розміру надбавки в уряді пропонують брати за основу розмір посадового окладу (тарифної ставки) працівника 1 тарифного розряду за єдиною тарифною сіткою.

 

 

Конкретний розмір надбавки за престижність праці медичного працівника встановлюватиме керівник медустанови. Однак на місцях кожен керівник може додатково преміювати працівників, які якісно виконують свою роботу», - заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко. Однак на цьому пленарному тижні документ не винесуть на голосування в парламент. Однак на сайті уряду постанова не з'явилася. Міністр охорони здоров’я зазначив, що окрім підвищення з 1 січня 2022 року зарплати, медики також зможуть впевнено інвестувати у власне житло. Так, наступного року 100 % черги ветеранів АТО/ВПО, а це 4 тисячі сімей, нарешті отримають житло. Наступного року на 30 % підвищать зарплати медикам, на 10 % - військовослужбовцям, а ветерани АТО отримають квартири. Їм пообіцяли додати до зарплати ще приблизно по 1250 гривень. Щомісяця вона отримує 6,5 тисяч гривень. 36,11 грн. Від 1 грудня 2021 року вона зросте до 6,5 тис. Надавач медпослуг відтепер повинен виплачувати заробітні плати медсестрам у розмірі, не меншому ніж 13 500 грн. Отже, чи реально забезпечити такі заробітні плати кожному українському медику? Перетворившись в КНП, медичний заклад отримує реальні важелі впливу на рівень заробітної плати своїх працівників.

 

 

«Одночасно за один день зробити підвищення заробітної плати до 20-25 тисяч і решти розрахунків для медичних працівників - достатньо важко. Як заявив глава МОЗ Максим Степанов 30 жовтня, уряд прийняв досить важливу постанову, яка стосується внесення змін до програми медичних гарантій. За словами Савченко, на 2022 рік за програмою медичних гарантій (перелік медичних послуг, які держава гарантує пацієнту безоплатно та сплачує за них закладу) її центр отримав 36,5 мільйона гривень, натомість лише для забезпечення підвищеного рівня зарплат потрібна удвічі більша сума. Якщо відповідну ухвалу буде прийнято, оплата праці медиків зросте вже у 2022 році. Під час розрахунку доплати до мінімалки, доплата за шкідливі умови праці не враховується. Обов'язково у закладах освіти встановлюється доплата за користування дезинфікувальними засобами та за прибирання туалету в розмірі 10% окладу (абз. Мінімальний оклад за посадою, згідно з тарифним розрядом, становить 3 тисячі 826 гривень, отже мінімальна доплата повинна становити 11 тисяч 478 гривень, порахували у «Слово і Діло».

 

 

Для середнього медичного персоналу зарплата має бути не менше 13,5 тисяч гривень, а для лікарів - мінімум 20 тисяч. Дещо менше планували вкласти в розвиток спорту в Україні - 7,4 мільярда гривень, а до другого читання до витрат додали ще 427 мільйонів гривень. На медицину планували виділити 156,1 мільярда гривень. Видатки держбюджету на 2021 рік: що передбачає новий проєкт до другого читанняНайбільше коштів заплановано виділити на соціальні питання, підтримку економіки, медицини та освіти. Експерти кажуть, що мало коштів закладено на субсидії… А чи вистачить коштів покрити всі витрати, яким буде бюджет-2022, а що із субсидіями - у бліц-інтерв'ю Новини.LIVE розповів перший заступник міністра фінансів Денис Улютін. Про це розповів під час брифінгу глава Міністерства охорони здоров'я Максим Степанов. Для Міністерства соціальної політики збільшення мінімальної заробітної плати вигідно, тому що одразу збільшуються відрахування в Пенсійний фонд, Фонд соціального страхування і інші наші фонди. Розмір заробітної плати лікарів визначають самі лікарні. Як повідомлялося, 12 січня Кабінет Міністрів затвердив постанову про підвищення заробітної плати лікарів і медсестер у 2022 році. Кабмін схвалив проєкт Держбюджету на 2022 рік.

Location

Occupation

зарплати лікарів в Україні
Social Networks
Member Activity
0
Forum Posts
0
Topics
0
Questions
0
Answers
0
Question Comments
0
Liked
0
Received Likes
0/10
Rating
0
Blog Posts
0
Blog Comments
Share: