Skip to content

 

MY UMUNNA FORUM

MYUMUNNA.com is about You and your Umunna (Your Igbo community in the Igbo homeland, Ala-IGBO and in the diaspora). It is about You and your Umunna’s struggle to get meaning and value out of life as Igbo as you live according to CHI UKWU’s template, Omenala to get the most out of your life as Igbo.

Індексація Грошових...
 
Notifications
Clear all
Індексація Грошових Доходів Населення Та Відповідальність За її Невиплату
Індексація Грошових Доходів Населення Та Відповідальність За її Невиплату
Group: Registered
Joined: 2023-01-22
New Member

About Me

Муравицька Ірина стверджує, що на сьогоднішній день світі все більше і більше підприємств використовують сучасні IT розробки - програми автоматизації, роботизації, діджиталізації. До того ж у мене були амбіції літати на сучасних літаках у сучасні красиві аеропорти. До того ж посадові оклади курсантів, які є дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, мають бути збільшені на тарифний коефіцієнт у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. Щоб вижити на ці гроші разом із дружиною у декреті та двома маленькими дітьми, Олексій змушений регулярно користуватися кредиткою та приймати допомогу батьків. Тут робота спокійніша, безпечніша та більш стабільна - зранку пішов, увечері повернувся, живеш удома й отримуєш адекватні гроші щомісяця. На її рахунок Кабмін переказує гроші. На локаторі ми бачимо, які хмари попереду та скільки в них води. У мене зарплата 13 200 гривень. У 2021 році конкретно оця зарплата збіглася з середньою заробітною платою по Україні. 12 листопада 2021 року була зареєстрована петиція про підвищення заробітної плати працівникам Національної поліції. Міністр внутрішніх справ сподівається, що підвищення заробітної плати працівників може вирішити проблему нестачі кадрів в структурах МВС. Розмір заробітної плати програмістів варіюється залежно від досвіду (рівня завдань, які вирішує програміст) і навичок (наприклад, мова програмування, якою володіє фахівець). Але якщо ситуація дискусійна, остаточне рішення ухвалює командир, адже він має більше досвіду.

 

 

Але про який порядок цифр ідеться, скільки ви отримуєте? Але подібна проблема з кадрами є і в інших великих містах. Але у ГУНП Запорізької області заявили, що не отримували документів і відділ продовжує працювати у штатному режимі. Взагалі, ми літаємо відповідно до керівних документів й алгоритм кожної процедури чітко описаний, тому простору для самодіяльності в цій професії немає. Вибір професії в IT-напрямку обумовлений великою кількістю пропозицій з боку роботодавців і високими заробітними платами, тому все більше абітурієнтів вибирають для вступу технічні виші, фахівці з інших сфер перепрофілюються і переходять в IT. Усов до допису додав документ із реальними заробітними платами інспекторів з паркування за грудень. Офіційно. В перші місяці 2022-го року ми сподіваємось заповнити ще 50 вакансій в Інспекції з паркування, і запрошуємо всіх зацікавлених", - додав чиновник. Ознайомитися з анкетою, яку необхідно заповнити для участі в конкурсі на посаду патрульного, можна тут. Хоча ціни постійно зростають, зарплати українських поліцейських не переглядалися три роки. З 2019 по 2021 роки бюджет Національної поліції не змінювався, хоч ми постійно порушували питання про збільшення фінансування. У 2021 році 13-ої зарплати як такої не було зовсім, матеріальна допомога на вирішення соціальних побутових питань склала 1157 гривень - і це вже певний мем, який ходив у нас по групах.

 

 

Також люблю кататись містом на самокаті, за день накатую десь 100 гривень. Преміальні за порятунок людського життя становлять 5 тисяч гривень. У зв'язку з цим підлітки, як пояснюють ініціатори проекту, виходять у самостійне життя абсолютно не адаптованими. «італійський страйк», коли формально поліцейські виходять на роботу, але ігнорують частину своїх обов'язків. Причиною бажання звільнитись стала не низька зарплата, що останнім часом спонукає правоохоронців змінювати роботу чи страйкувати, а непорозуміння із тимчасовим виконувачем обов'язків заступника начальника ЛРУ №1, начальником відділу кримінальної поліції підполковником Василем Шимоном. Якщо з ним є якісь нюанси, доводиться змінювати його на резервний літак, і тоді рейс затримується. «Низька заробітна плата - один із факторів, який змушує офіцерів змінювати роботу. Наприклад, середня заробітна плата PHP-розробника в діапазоні від 1 000 доларів (рівень Junior) до 3 500 доларів (рівня Senior), а середня заробітна плата Java розробника в діапазоні від 1 200 доларів (рівень Junior) до 4 000 доларів (рівня Senior). У департаменті комунікації МВС спростовують такий рівень зарплат у бухгалтерії патрульної поліції. Він працює в патрульній поліції з 2018 року. Він захоче сам сказати - скаже.

 

 

Пілот може вийти на пенсію раніше за людей інших професій - у 50 років, а може, й у 62, якщо захоче попрацювати довше. Я возив туди людей у межах міжнародної місії та час від часу перевозив їх на військові бази. Найбільш відповідальний і критичний момент у польоті - це зліт, адже під час нього невелика висота і швидкість. А от у польоті дехто починає поводити себе інакше. Фінансове та соціальне забезпечення поліцейських потрібно встановити на рівні країн Євросоюзу та Сполучених Штатів, вважає він. Згідно з даними Департаменту кадрового забезпечення Нацполіції, у 2020 р. Зауважу, керівники Нацполіції, структурних та територіальних підрозділів підвищення зарплат не отримають", - зазначив Клименко. При цьому Клименко підкреслив, що чудово розуміє невдоволення своїх підлеглих співвідношенням можливих ризиків та винагороди за їхню працю. Вони також висловлюють кожен своє невдоволення. Нагадаємо, webpage в Telegram-каналі "Спілка працівників Національної поліції" нещодавно були опубліковані повідомлення поліцейських зі скаргами на низькі зарплати та важкі умови праці.

Location

Occupation

webpage
Social Networks
Member Activity
0
Forum Posts
0
Topics
0
Questions
0
Answers
0
Question Comments
0
Liked
0
Received Likes
0/10
Rating
0
Blog Posts
0
Blog Comments
Share: