Skip to content

 

MY UMUNNA FORUM

MYUMUNNA.com is about You and your Umunna (Your Igbo community in the Igbo homeland, Ala-IGBO and in the diaspora). It is about You and your Umunna’s struggle to get meaning and value out of life as Igbo as you live according to CHI UKWU’s template, Omenala to get the most out of your life as Igbo.

corinneschardt2
 
Notifications
Clear all
corinneschardt2
corinneschardt2
Group: Registered
Joined: 2023-01-22
New Member

About Me

Так легше орієнтуватися при підрахунку норми тривалості робочого часу. Наведено святкові та неробочі дні, які припадають на період після 19.02.2023 - дати, до якої в Україні продовжено дію воєнного стану на момент підготовки інформації про норми робочого часу. Зазначається, що на період 5-8 березня банки зобов’язані подбати про безперебійну роботу банкоматів, зокрема, внесення в них достатньої кількості готівки різних номіналів для забезпечення обслуговування клієнтів банку. Якщо специфіка виконання роботи передбачає можливість її здійснення віддалено, за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій, роботодавцю доцільно прийняти рішення про переведення працівника на дистанційну роботу. Зазначається, що у випадку необхідності банки мають можливість здійснювати касові операції 7 березня. Працівник і власник або уповноважений ним орган мають право заявити мотивований відвід будь-якому члену комісії. Власник або уповноважений ним орган у разі застосування рекомендації Кабінету Міністрів України не пізніше ніж за два місяці видає наказ (розпорядження) про перенесення вихідних та робочих днів на підприємстві, в установі або організації, погоджений з виборним органом первинної профспілкової організації (профспілковим представником). Віднесення виконуваних робіт до певних тарифних розрядів і присвоєння кваліфікаційних розрядів робітникам провадиться власником або органом, уповноваженим власником, згідно з професійними стандартами (кваліфікаційними характеристиками) за погодженням із виборним органом первинної профспілкової організації (профспілковим представником).

 

 

Працівників, які навчаються без відриву від виробництва в середніх і професійно-технічних навчальних закладах, забороняється залучати в дні занять до надурочних робіт. При проведенні розрахунків на цьому етапі (тобто коли ви визначаєте тривалість роботи в різні дні кожного місяця) візьміть календар на 2022 рік і проставте навпроти кожного дня його тривалість. У січні 2022 року такої тривалості робочого дня немає. Відповідно до календаря роботи банківської системи в Україні, дні роботи банківської системи в березні 2022 будуть перенесені з 7 березня (понеділок) на 12 березня (робоча субота). У прикладі проводитимемо розрахунки для 40-годинного робочого тижня з тривалістю роботи: понеділок - п’ятниця - по 7 годин на день, субота - 5 годин на день, неділя - вихідний день. Оскільки при шестиденному робочому тижні субота є робочим днем, web site «святково-вихідне» перенесення не працює. Наприклад, при 30-годинному робочому тижні тривалість щоденної роботи протягом тижня складає 5 годин. Пам’ятайте, що при шестиденці тривалість робочого дня, як правило, не однакова протягом тижня.

 

 

Тобто, якщо ви вирішили змінити час початку робочого дня, щоб працівники могли дістатися до роботи або додому до початку комендантської години, достатньо видати наказ керівника та ознайомити з ним працівників. Якщо тривалість робочого тижня змінюється, тоді необхідно видати наказ керівника та ознайомити працівників під підпис. У червні 2022 року така тривалість робочого дня буде в понеділок 27 червня, який передує святковому дню - Дню Конституції України - 28 червня. 4 (5, 12, 19 і 26 червня) і два святкові дні: 12 червня (Трійця) і 28 червня (День Конституції України). Святкові дні, такі як День Конституції будуть робочими днями для тих, у кого припадає графік. ’ятиденним робочим тижнем із двома вихідними днями. Також не забувайте про правило скорочення робочого дня напередодні святкового (актуально для 40-годинного робочого тижня) і перенесення святкових і неробочих днів при збігу їх із вихідними днями. Відповідно до зазначеного розпорядження, КМУ рекомендує керівникам підприємств, установ та організацій для працівників, яким установлено п’ятиденний робочий тиждень із двома вихідними днями в суботу та неділю, перенести робочі дні з понеділка 7 березня на суботу 12 березня. Обмеження такого роду встановлюються також для деяких категорій працівників (наприклад, керівників організацій). Так, обов’язки роботодавця щодо забезпечення працівникам комфортних та безпечних умов для здійснення роботи, а також права працівників на такі умови передбачено частиною 2 ст.

 

 

У разі застосування спрощеного режиму регулювання трудових відносин, за взаємною згодою сторін, у трудовому договорі можуть визначатися додаткові права, обов'язки і відповідальність сторін, умови матеріального забезпечення та організації праці працівника, умови припинення або дострокового розірвання договору. Контракт є особливою формою трудового договору, в якому строк його дії, права, обов’язки і відповідальність сторін, у тому числі матеріальна, умови матеріального забезпечення та організації праці працівника, умови розірвання договору, у тому числі дострокового, можуть установлюватися угодою сторін (ст. Коментар: Фактичний допуск працівника до роботи за трудовим договором з нефіксованим робочим часом у разі фактичного виконання роботи протягом усього робочого часу, установленого на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків тягне за собою накладення штрафу у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, стосовно якого скоєно порушення, а до юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, які використовують найману працю та є платниками єдиного податку першої - третьої груп, застосовується попередження. Якщо ви не змінюєте тривалість робочого часу, то ніяких наказів та розпоряджень видавати не потрібно.

Location

Occupation

web site
Social Networks
Member Activity
0
Forum Posts
0
Topics
0
Questions
0
Answers
0
Question Comments
0
Liked
0
Received Likes
0/10
Rating
0
Blog Posts
0
Blog Comments
Share: