Skip to content

 

MY UMUNNA FORUM

MYUMUNNA.com is about You and your Umunna (Your Igbo community in the Igbo homeland, Ala-IGBO and in the diaspora). It is about You and your Umunna’s struggle to get meaning and value out of life as Igbo as you live according to CHI UKWU’s template, Omenala to get the most out of your life as Igbo.

↑ Why Do Amish Cele...
 
Notifications
Clear all
↑ Why Do Amish Celebrate «Old
↑ Why Do Amish Celebrate «Old
Group: Registered
Joined: 2023-01-22
New Member

About Me

73 КЗпП. Робочі години також збільшуються через відсутність скорочення робочого дня перед святково-неробочим днем. Примітка: 13 червня вважається робочим днем відповідно до Закону №2136, який скасовує святкування святкових та неробочих днів, а також перенесення вихідного, що припадає на святковий день. Детальніше читайте в нашому матеріалі Горіховий Спас 2020 - дата, традиції святкування і користь горіхів. Горіховий Спас (Ореховнік) у народі носить багато назв: це і Хлібний Спас, і Спас Нерукотворний, і Полотняний Спас (Спас на полотні або Спас на полотнах). Хлібний Спас припадає на пік збиральної кампанії - відтак селянам відпочивати було ніколи. Хтось називає його просто за номером - Третій Спас. На Третій Спас часто влаштовували ярмарки - звідси і назва полотняний Спас - і хорошою прикметою вважається купити в цей день щось, що зроблено з тканини. За старих часів на Третій Спас ще освячували і колодязі. Горіховий Спас 2020 відзначається 29 серпня, наступного дня після свята Успіння Пресвятої Богородиці. У свято Успіння Пресвятої Богородиці бажаю тобі цінувати те, що маєш, не витрачати часу на образи і дурні сварки з близькими, дорожити кожною миттю життя, давати своєму серцю можливість щиро любити та сподіватися. У день Успіння Пресвятої Богородиці від душі хочу побажати завжди цінувати все те, що маєш у своєму житті, не витрачати часу на образи і дурні сварки з близькими, webpage дорожити кожною миттю щастя і радості, давати своєму серцю можливість щиро любити і сподіватися.

 

 

Цього дня православні християни просять один у одного вибачення за будь-які заподіяні за рік неприємності та образи. Вважається, що якщо попаритися в це свято в лазні з горіховим віником - це додасть здоров'я і сил на рік вперед. Сьогодні свято у сміливих людей, які виконують небезпечну роботу. Беріть в роботу ці роз'яснення, тримайтеся і за можливості працюйте - ви потрібні Україні! Тому і заборони на роботу в цей день немає. Різдво Христове в суботу також подарує додатковий вихідний день в перший день тижня. 1. Якщо святковий/неробочий день припадає на вихідні (субота, неділя), то вихідний день переноситься на наступний після святкового і неробочого дня (ст. Свято 26 січня 2022 року - Міжнародний день митника. 10 січня - день пам'яті 2000 мучеників, спалених у Нікомидії. Цього року Міжнародний жіночий день (8 березня) припав на неділю. 7 по 9 березня 2022 (всього 3) Міжнародний жіночий день. 24 лютого день початку російської агресії проти України.

 

 

Відповідно до Закону про тюремну службу від 9 квітня 2010 року, починаючи з 8 лютого 2011 року польська служба виконання покарань пройшла один з етапів реформування. 1 ст. 6 Закону № 2136) або до 50 год у разі якщо працівники мають право на скорочений робочий тиждень (ч. Докладніше про положення Закону №2260 читайте за посиланням. Хто подає та які особливості подання, читайте за посиланням. 4. Вт. Світлий вівторок. 20. Вт. Прпп. Георгія, Даниїла Переяслав. 10. Сб. Прпп. Самсона і Серапіона. 30. Сб. Прор. Осії. 3. Сб. Сщмч. Мефодія. 5. Пн. Сщмч. Євсевія. 2. Вт. Вмч. Артемія. 12. Вт. Мц. Анісії. Як пише «Зелена садиба», загалом травень 2022 року щедрий на сприятливі для роботи з рослинами дні. Як проводиться індексація доходів у травні з огляду на військовий стан та карантин? Виняток - воєнний стан (ч. Виняток - воєнний стан, коли переносу робочих днів не відбувається взагалі (ч. Під час воєнного стану робочих днів стає більше через відсутність святкових і неробочих днів зі ст. Нагадаємо, за неподання звітності та несплату ряду податків і зборів протягом воєнного стану відповідальність не буде накладатися. Наразі ДПС та Держстат не будуть штрафувати за невчасне подання ряду звітності протягом ВС. Наразі немає офіційного роз’ясненні від ДПС щодо застосування штрафів.

 

 

Наразі такий список не оприлюднений. Щодо тих платників податків, які не мають можливості виконувати свій податковий обов’язок через воєнний стан, для них Закон №2260 передбачає список документів, які можуть бути підтвердженням неможливості виконання податкового обов’язку зазначеним платником податків. Тримайтеся і за можливості працюйте - ви потрібні Україні! На цей раз обов’язковий перехід на КЕП відбудеться через 6 місяців після завершення воєнного стану в Україні. Карантин в Україні продовжено до 31 серпня. Свято Медового Спасу щорічно відзначається 14 серпня. Основний закон України був ухвалений лише через 5 років після проголошення Незалежності України 24 серпня 1991 року. Разом з тим, новий закон №2260 передбачає, що у випадку, якщо внаслідок проведення перевірки було виявлено порушення, застосовується відповідний штраф, передбачений законодавством. Також календар включає багато міжнародних дат, до вшанування яких підключається громадськість із різних країн. Також в Спас Нерукотворний не можна сваритися і бажати кому-небудь зла - все погане, що побажаєш, повернеться сторицею. Швидше навпаки - в Горіховий Спас не можна лінуватися. Бухгалтерський календар на травень 2022 допоможе Вам не пропустити жодного звіту (Держстат, ДПС та інші). Різдвяний піст - з 28 листопада 2021 року по 6 січня 2022 року. 8 січня - Собор Пресвятої Богородиці.

Location

Occupation

webpage
Social Networks
Member Activity
0
Forum Posts
0
Topics
0
Questions
0
Answers
0
Question Comments
0
Liked
0
Received Likes
0/10
Rating
0
Blog Posts
0
Blog Comments
Share: