Skip to content

 

MY UMUNNA FORUM

MYUMUNNA.com is about You and your Umunna (Your Igbo community in the Igbo homeland, Ala-IGBO and in the diaspora). It is about You and your Umunna’s struggle to get meaning and value out of life as Igbo as you live according to CHI UKWU’s template, Omenala to get the most out of your life as Igbo.

adrianneberrios
 
Notifications
Clear all
adrianneberrios
adrianneberrios
Group: Registered
Joined: 2023-01-22
New Member

About Me

Всі військовослужбовці мають певні права та пільги від держави, повідомляє Міністерство оборони України. −54 військовослужбовці тільки протягом 2021 року загинули від снайперської кулі. Хоча насправді все відбувається за заздалегідь визначеним графіком та у відповідності до закону про основи національного спротиву, який був ухвалений та підписаний президентом ще в липні 2021 року. У 2020 році Міноборони уклало тендерів на закупівлю обмундирування на 2,79 млрд гривень, у 2021 - на 1,66 млрд. Коли був порушений режим припинення вогню, якого досягли у липні 2020 року, він тримався майже п’ять місяців, але потім з січня 2021-го найбільше втрат наші війська зазнали від снайперського вогню. Згідно з ухваленим Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік» від 9 липня цього року, додаткових коштів ні з Держбюджету-2022, ні за рахунок допомоги міжнародних партнерів для оплати праці народних депутатів не виділялось. −Можливо, фіскальне поле дозволить зробити це всередині року, і я проситиму Сергія Марченка винести це питання на голосування в парламенті. Це не зовсім так і загалом це питання непросте. У заступника «по цифрі» два головних завдання - зменшення цієї «УПА» (української паперової армії) та вирішення питання АСУ, − зауважив Міністр оборони.

 

 

Ми маємо вживати контрснайперських заходів, − зауважив Олексій Резніков. − Солдат нині отримує 10300 гривень, а на ринку праці мінімальний дохід, який може отримати хлопець чи дівчина цього віку, - 14 тисяч гривень. Але це досить умовна величина, адже оплата праці безпосередньо залежить від того, які функції виконує фахівець і наскільки великий ризик для його життя і здоров’я. Але це була неправда і маніпуляція. Але у 2023 році ми маємо вийти на реальне збільшення. «У 2023 році ми маємо вийти на реальне збільшення. «У зв’язку з тим, що у деяких ЗМІ з’явилась інформація щодо збільшення фінансового забезпечення діяльності народних депутатів України, повідомляємо наступне. Відповідно, твердження, що місячний дохід народних депутатів зросте наполовину - МАНІПУЛЯЦІЯ. Верховною Радою України Постановою «Про фінансове забезпечення діяльності народних депутатів України» встановлено порядок використання перерозподілених коштів. Посадові оклади держслужбовців визначаються за такою класифікацією рівнів ієрархії державних органів (для цілей нарахування зарплати за Постановою № 15, повна класифікація - див. Посадові оклади держслужбовців визначаються в залежності від категорії та підкатегорії конкретної посади, що визначаються Кабміном (ч.

 

 

Зарплата держслужбовців 2023 року відрізнятиметься за розміром в межах однієї підкатегорії посад державної служби залежно від рівня, до якого відноситься держорган, в якому він проходить державну службу. Цим законом було передбачено перерозподіл коштів у межах кошторису видатків на забезпечення діяльності Парламенту на 2022 рік. Відповідно збільшення всім грошового забезпечення вимагає величезних видатків бюджету. Значна частина цих видатків йде на грошове забезпечення військових. «Ми збільшуємо грошове забезпечення наших зарплата військових 2023 таблиця на 7,7 млрд грн, а також виділяємо рекордні кошти на програму розвитку озброєння та військової техніки. Якщо військовослужбовець, який отримував 100 000 грн, буде поранений, травмований або контужений у бою, він отримає винагороду розміром 100 000 грн. Якщо військові перебувають в зоні бойових дій - для них передбачена винагорода у 100 тисяч гривень. Ми вже почали це робити з найбільш чутливих професій - як я казав, медиків, льотчиків, військовослужбовців Сил спеціальних операцій, бо там складна підготовка, випробування і вимоги до виконання бойових задач, снайперів, − додав Міністр оборони. Ми вже почали це робити з найбільш чутливих професій - як я казав, медиків, льотчиків, військовослужбовців Сил спеціальних операцій, бо там складна підготовка, випробування і вимоги до виконання бойових задач, снайперів». До 100 000 гривень за місяць отримують службовці, які беруть безпосередню участь в бойових діях або здійснюють заходи із забезпечення національної безпеки та оборони.

 

 

Відлік важких воєнних днів пішов вже на третій місяць. Так, додаткові 30 тисяч гривень на місяць отримують військові Збройних сил, Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки, розвідки Міністерства оборони, Національної гвардії, Державної прикордонної служби. Найменші посадові оклади будуть за посадою державної служби підкатегорії «В3» у держоргані, який віднесено до 5 рівня. Найбільші посадові оклади - у категорії «А», а найменші - у категорії «В», що цілком логічно. Найбільші посадові оклади - у керівника державного органу підкатегорії А1 ієрархії 1-го рівня. Наша амбіція - поступово робити такі збільшення, наскільки дозволятиме ресурс». Наша амбіція - поступово робити такі збільшення, наскільки дозволятиме ресурс,− говорить Олексій Резніков. Руслан Олексійович організував зустріч із головами фракцій, лідерами всіх рухів, в цілому розмова була конструктивно налаштованою, − говорить очільник оборонного відомства. − Ми шукаємо баланс: як залишити облік, але зменшити паперовий обіг. Ми обов’язково переможемо і будемо ще сильнішими. Ми мінімізуємо стоси паперів, які мають вести командири, але, певно, якісь речі залишаться». Ми мінімізуємо стоси паперів, які мають вести командири, але, певно, якісь речі залишаться. − Ми отримали потреби від командувача ТрО, пана Галушкіна, по кожній області. Ми проговорили, які закони важливо проголосувати. Моя мрія - персональна, захищена картка військового, де зазначатиметься, зокрема, обіг майна, яке йому видано, зброя, і одночасно вона буде перепусткою.

Location

Occupation

зарплата військових 2023 таблиця
Social Networks
Member Activity
0
Forum Posts
0
Topics
0
Questions
0
Answers
0
Question Comments
0
Liked
0
Received Likes
0/10
Rating
0
Blog Posts
0
Blog Comments
Share: